Результати Міжнародної науково-практичної конференції “Технології харчових продуктів і комбікормів 2023”

26-28 вересня 2023 року в Одеському національному технологічному університеті  пройшла щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Технології харчових продуктів і комбікормів 2023». Відкрили МНПК Єгоров Богдан Вікторович Президент ОНТУ, д.т.н., професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, Академік Національної академії аграрних наук України, Іванченкова Лариса Володимирівна, Ректорка ОНТУ , д.е.н., професор.

У роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів 2023» прийняло  участь більше 300 учасників, 17 ЗВО з різних країн світу !Зокрема представники з 10 університетів з 10 різних країн світу: Великобританія, Румунія, Молдова, Туреччина, Іспанія, Польща, Грузія. Представники міжнародного харчового бізнесу Аргентини і Франції. Та провідні університети України: Національний університет харчових технологій, Уманський національний університет садівництва, Ужгородський торговельно-економічний інститут, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Національний університет “Львівська політехніка”, Одеський національний медичний університет, Національній академії аграрних наук України Інституті виноградарства і виноробства ім.Таїрова.

28 вересня 2023 року відбулося закриття роботи МНПК “Технології харчових продуктів і комбікормів 2023” та оголошено результати конкурсу “Кращий постер 2023”. Розроблена Резолюція по результатам роботи конференції, сформовано пропозиції та шляхи до співпраці з представниками світового бізнесу, органами влади тощо.

Ознайомитись з працями доповідачів можна у закріплених  низже файлах.

B.V.Yegorov_A.P.Levickij_A.P.Lapinska

D.O.Zhigunov