Заходи щодо проведення конферецій ННТІХП ім.Ломоносова М.В.

Шановні члени Вченої Ради,

зав. кафедрами, колеги, студенти

ННТІХП ім. Ломоносова М.В.

Після наради з проректором з наукової роботи, з Поваровою Н.М. у  зв’язку з обставинами, що склалися в Україні  та згідно листів, отриманих з МОН України, прийняті наступні  заходи:

1.XІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Вода в харчовій промисловості»  (24-25 березня 2022 р., м.Одеса)- перенесено. Уточнення дат проведення конференції буде повідомлено пізніше, згідно ситуації.

1. 82 Наукова конференція науково-педагогічного складу( 26-29 квітня 2022 р. м. Одеса)- кафедри отримають незабаром  інформацію про подачу тез. Уточнення дат проведення конференції буде повідомлено пізніше, згідно ситуації.
  2. Науковустудентську конференцію перенесено (29-31 березня 2022 року, м. Одеса)Уточнення дат проведення конференції буде повідомлено пізніше, згідно ситуації.
  3. ХVIІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів з розділу «Харчові технології» (11-13 травня  2022 року, м. Одеса)- кафедри отримають своєчасно  інформацію про подачу тез. Уточнення дат проведення конференції буде повідомлено пізніше, згідно ситуації
  4.  ХІ Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів і молодих учених
    «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності»(19-20 травня  2022 року, м. Одеса) – кафедра отримає  своєчасно  інформацію про подачу тез та запрошення для участі колег-науковців. Уточнення дат проведення конференції буде повідомлено пізніше, згідно ситуації.
  5.   Підсумкова конференція IIтуру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (ВКСНР) з «Готельно-ресторанної справи» – згідно листа з МОН України переносяться терміни проведення.

Підготовча  робота  продовжується,   згідно  правил  ВКСНР – рецензування робіт (за наявності можливості  у рецензентів продовжувати роботу).

З повагою, директор ННТІХП ім. Ломоносова М.В.,

Ірина СОЛОНИЦЬКА